Para una mejor experiencia en este sitio web, activa JavaScript en tu navegador.

Jugar Canada Lotto 649 Online

C$7 millones

La fecha del próximo sorteo: 2018-10-20

£ 4.50 por linea

Tiempo restante para jugar:

00
d
00
h
00
m
00
s

Días de sorteo: Wednesday | Saturday

¿Por qué debes jugar Canada Lotto 649 online?

Te darémos 5 buenas razones:

1

Мінімальний Джекпот CAD$ 5 мільйонів

2

Величезний рекордний Джекпот CAD$ 64 мільйонів

3

Можливість грати кожну Середу і Суботу

4

Шанси виграти приз 1 з 6

5

Джекпот може акумулюватися до нескінченності


¡Haz tu jugada para obtener ganacias multimilionarias, y compra tus tickets de Canada Lotto 649 hoy!

Escoge tu Canada Lotto 649 opciones de juego

1. Швидкий Набір: Вкажіть скільки квитків ви бажаєте придбати 3, 5, 10 або 15, і випадкові лотерейні номери з'являться на ваших квитках автоматично.

2. Свої Номери: Оберіть 6 номерів від 1 до 49 в ігровому полі для кожного лотерейного квитка.


Виплати Величезних Лотерейних Виграшів

Канада славиться не тільки кленовим сиропом і хокеєм, але і величезним Джекпотом Канадської Національної Лотереї Canada Lotto 649 від CAD $5 мільйонів до CAD $64 мільйонів! Такі виграші можна назвати справжніми лотерейними виграшами!

Вигравайте з будь-якої точки планети в будь-який час.

Завдяки LotoGiganty вам не потрібно їхати в Канаду, щоб стати переможцем. Ви можете купити лотерейні квитки CanadaLotto 649 онлайн. Просто оберіть 6 номерів від 1 до 49 в ігровому полі, а ми придбаємо щасливий лотерейний квиток з вашими ставками. Якщо ви вгадаєте всі 6 номерів, Джекпот від CAD $5 мільйонів до CAD $64 мільйонів буде вашим! Розіграші CanadaLotto 649 проходять 2 рази на тиждень Щосереди та Щосуботи, що дає вам 2 шанси на тиждень виграти величезний Джекпот.

Безліч варіантів участі

Ви можете грати в лотерею Канади CanadaLotto 649 своїми власними лотерейними номерами або ж використовувати функцію швидкого набору і грати випадковими числами. Ви можете грати своїми улюбленими номерами в одному тиражі CanadaLotto 649 або декількох тиражах поспіль зі знижкою! Ви можете стати лотерейним передплатником і грати своїми улюбленими номерами до тих пір, поки не виграєте Джекпот. Чим швидше вам пощастить виграти в лотерею, тим краще!

Чудові новини розлітаються швидко

Пропустили трансляцію тиражу CanadaLotto 649? Не хвилюйтеся! Ви маєте можливість перевірити усі результати розіграшів CanadaLotto 649 онлайн на LotoGiganty. Також всі результати розіграшів будуть відправлені на вашу електронну адресу. Щоб отримувати усі новини і результати лотерей від нас, будь ласка, додайте info@lotogigant.com до білого списку в налаштуваннях вашої ел. пошти. Якщо ви виграєте по-крупному, менеджер вашого облікового запису особисто зателефонує вам, щоб повідомити радісну новину! Що б ви не робили, ви не пропустите свої багатомільйонні виграші!